Tokio Hotel 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel 4um

~uzivajte u forumu~
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nishlika

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
AMYkaulitz

AMYkaulitz


Broj poruka : 3
Godina : 30
Location : ...Anywhere but home...
Datum upisa : 15.10.2008

Nishlika Empty
PočaljiNaslov: Nishlika   Nishlika Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 3:01 am

Hei narode....
Moje ime je Aleksandra, i ja sam najweci nishki fan Tokio Hotela... Slusham ih wec 3 godine i obozhawam pesmu REDEN !!!!! I TOTALNO SAM ZALJUBLJENA U TOMA XD
Osim TH-a slusham evanencese, Green day, Avril, Kelly Clarkson, RHCP, Nirvanu, HIM... I josh mnogo toga da ne nabrajam, da ne budem dosadna... XD
Ja imam swoj forum, pa was pitam za saradnju, wi se mozete reklamirati kod nas... pa cete nadam se da dobijete veci broj (stalnih) chlanowa. Dakle, mi smo mali nowootworeni forum,
otworili smo se pocetkom oktobra i imamo oko 70 (da ne spominjem koliko od njih imaju 0 postowa) chlanowa, ali nama je potrebno josh, pa was pitam za saradnju.... Wi sto ste admini, razmislite o mom prredlogu, dakle ja was samo poziwam da nam se pridruzite,
tu je skoro cela ekipa sa Tokio Hotel Balkansskog foruma... I stwarno nam nikad nije dosadno LOL... Ali ako nam se wec pridruzujete, molim was da budete stalni chlanowi, ali nemislim na ono non-stop wisiti na netu, nego kad mozete, zakacite se, ostawite post-dwa... Ali chak iako nam se ne pridruzite, ja cu da wam budem clan, jer i ja stwarno mrzim ono... pridruzim se forumu i to samo ono iz zezanja, i wise nikad se ne pojawim... To mi je glupo. OK, link mog foruma wam je www.tokiohotel-rules.heavenforum.org pa ako budete hteli, mi smo tu... Chekamo was!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tokiohotel-rules.heavenforum.com/
NAJ FAN DE TOKIO HOTEL

NAJ FAN DE TOKIO HOTEL


Broj poruka : 203
Godina : 26
Location : ~~~~~~~~~~~~~in the world~~~~~~~~~~~
Job/hobbies : computer
Datum upisa : 04.10.2008

Nishlika Empty
PočaljiNaslov: Re: Nishlika   Nishlika Icon_minitimeSre Okt 15, 2008 11:14 am

Budi redovan clan!!!!!I hvala ti sto si se regovala!!!!!!Forum je ssoooppeerrr!!!!!!!!
welkome!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Nishlika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tokio Hotel 4um :: Welcome :: Dobrodosli-
Skoči na: