Tokio Hotel 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel 4um

~uzivajte u forumu~
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Brawo

Ići dole 
+5
NapaljitEmoKlinac
Amanda
Bill_ist_meine_Engel
tea93
@n@tokiohotel
9 posters
AutorPoruka
@n@tokiohotel

@n@tokiohotel


Broj poruka : 23
Datum upisa : 17.11.2007

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Brawo   Brawo Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 9:47 am

BRAVO:Prije svega decki hvala sto ste pristali na ovaj intervju znamo da ste jako zauzeti.

Bill:Ma nema problema hvala vama.
Tom:Slažem se sa Billom.
Gustav i Georg u glas:I ja!!!

Bravo:Prvo da vas dečki pitamo što mislite o Billovim noktima,i šta ti Bill misliš o tome?(Umjetni nokti...)

Bill:Joj,pa ni ja ne znam zašto su fanovi tako reagirali,ne znam zasto nekima smetaju moji nokti to stvarno nema smisla,ja sam ostao isti samo nisu moji nokti pa šta to i nije neka velika stvar,ne?
Tom:Ma ni meni se ne sviđaju baš Billovi nokti ali njegov izbor ali neće on to uvijek nositi,osim toga on je muško a ne žensko ili je???(smijeh Tom se valja po podu a Bill ga tuce) Ma šala joj pa to nije nista posebno ako netko iz grupe promjeni veličinu ili boju noktiju.

Bravo:Tom rekli su da si na festivalu u Mađarskoj bio jako neraspoložen i namrgođen??

Tom:Ma ne stvarno,mi samo izlazimo iz auta i novinari nas okupiraju,i ja ako napravim neku tužnu facu odmah pišu svakakve gluposti, ne stvarno samo sam bio malo umoran a inače super nam je bilo u Mađarskoj.

Bravo:A cure,imate li cure novine pišu da ste vi zauzeti(Bill i Tom)

Bill:NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE (TOOooo,Bill, legendo!!!) ,stvarno nismo joj pa to bi naši fanovi znali,a i novinari pišu da ćemo poslije turneje biti sa tim „djevojkama“a mi uopće nemamo djevojke stvarno,zato fanovi ne brinite.(Ne brinemo, sad je sve ok)
Tom:Ma da ja nemam šta reci nakon svog inteligentnog brata(smijeh,svi se smiju). Osim da Bill ima curu koju dugo krije he he(Šuti Tome!!!)Ma šalim se joj možda se mi zaljubimo na europskoj turneji.

Bravo:A da nam napokon opišete te vaše cure iz snova?

Tom:Ja ću prvi.Ovako,visoka oko 1.70 teska oko 50 kg smeđe ili zelene oči,smeđa duga kosa ,mora biti bar malo zgodna i moramo se dobro slagati eto tako bi trebala da izgleda otprilike i da godina od 14-17
Bill:A moja kao i Tomova,sve isto samo što ja volim plave oči li zelene ali i smeđe su ok, joj bilo bi dobro da si nađemo ja i Tom kakve blizanke ili bar malo slicne
Gustav:Ma u mene nije bitna dužina kose, boja očiju,ili tako neš djevojka može biti lijepa i sa crvenom i crnom kosom itd,oko 15-18 godina i tako zgodna, ma nisam ja zahtjevan(smijeh)
Georg:Ma joj plava,visoka,zgodna,smeđe oči,od 16-20 godina,i tako.

Bravo:Tom rekao si da se mozda zaljubite na europskoj turneji to vam
znači ne bi smetalo da je cura iz Albanije npr.?

Tom:Ma ne ne bi nam smetalo da je nasa „ljubav“ iz Albanije, Makedonije, Bosne, Hrvatske ili Njemačke to stvarno nije bitno, jedini bi problem bio to što smo jako daleko ali i to bi se riješilo.
Bill:Da slažem se sa Tomom i to bi se riješilo dopisivali bi smo se mailom,zvali telefonom, mi bi češće dolazili u tu državu itd.A kad ona napuni 18 neka dođe u Njemačku kod nas(svi se opet smiju). Ja to mislim ozbiljno.
Tom:I jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bravo:Ok,dečki evo vidim da žurite pa vas nećemo ometati,hvala još jednom
Nazad na vrh Ići dole
tea93

tea93


Broj poruka : 56
Godina : 30
Datum upisa : 26.12.2007

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 6:34 am

Bill, doci cu sigurno..! <3
Nazad na vrh Ići dole
Bill_ist_meine_Engel

Bill_ist_meine_Engel


Broj poruka : 34
Godina : 30
Location : Zawisi:U mislima sa Billom,a u realnosti ispred kompa...
Datum upisa : 16.11.2007

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 6:28 pm

Bash odgowaram owom njihowom opisu...xexe,tetka,Bille,eto mene za koju godinu u Nemachku!!!
Nazad na vrh Ići dole
Amanda

Amanda


Broj poruka : 5
Godina : 34
Location : Velika Plana
Datum upisa : 07.06.2008

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 7:56 am

Evo necega:
Danima su se Billov brat Tom, kolege iz benda Gustav i Georg i na hiljade fanova Tokio Hotela brinuli za njegovo zdravlje. Ali, odahnuli su kada se saznalo da je operacija glasnih zica bila uspesna. Trajala je citavih 45 minuta i Billu je otklonjena cista. ''Operacija je protekla u najboljem redu. A da li ce posle nje sve biti u redu jos uvek se ne moze tvrditi sa sigurnoscu. Ipak, lekari su vrlo optimisticni...'', objasnjava menadzer benda David Jost. Posle operacije Bill 10 dana ne sme da govori, peva, pa cak ni da se smeje! Ovo je izuzetno tezak period za, inace, vrlo veselog i raspevanog Nemca. ''Ne mozete da zamislite koliko mi je tesko da drzim jezik za zubima'', pise Bill u ekskluzivnom pismu za BRAVO citaoce, iz svoje bolesnicke postelje. Samo dan posle operacije pusten je na kucno lecenje. Neguje ga njegov brat blizanac Tom- cak i kuva za njega posto mu ovaj na papiricu napise sta zeli da jede. Billu izuzetno znaci Tomova podrska jer su njih dvojica veoma bliski. Takodje, BRAVO redakcija urucila je Billu na stotine pisama sa zeljama za brzo ozdravljenje koja ce mu dati dodatnu snagu. Ali kada ce potpuno ozdraviti, jos uvek se ne zna... Prvi koncert na turneji bio je zakazan za 1. maj i to u Washingtonu, a prvo javno pojavljivanje 28. aprila u americkoj talk-show emisiji. Medjutim, posto Bill nije potpuno ozdravio, i ovi termini su otkazani. Da bi se Bill sto pre oporavio, morace svakodnevno da ide na ''terapiju glasa''. Nemacki pevac bas i nije voljan da ide na takvu vrstu treninga, ali da bi ponovo mogao da peva, ucinice sve. Tesko je zamisliti da Bill pocne drugacije da peva ili da, ne daj Boze, uopste vise ne moze da se bavi ovim poslom: ''MOJ GLAS JE ZA MENE SVE! BEZ SVOG GLASA I MUZIKE VISE NE BIH BIO ISTI.''
Nazad na vrh Ići dole
Amanda

Amanda


Broj poruka : 5
Godina : 34
Location : Velika Plana
Datum upisa : 07.06.2008

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 8:05 am

PREVEDENO BILLOVO PISMO:
Dragi Bravo citaoci!

Sta da vam kazem- potpuno sam van sebe! Vase zalaganje, mnogobrojni pokloni i reci podrske su mi neverovatno mnogo znacili tokom proteklih dana. Naravno da sam se plasio operacije, pod totalnom anestezijom i svega ostalog. Ali Tom je sve vreme bio uz mene, sto je zaista bila ogromna pomoc. Cim sam se probudio iz narkoze, mojim prijateljima i porodici kao i nasem timu poslao sam poruku da sam se ponovo probudio. I naravno da zelim da i vi znate da sam dobro. Lekari tvrde da je operacija protekla u najboljem redu. Ipak nesto preciznije cemo znati tek kada prodje 10 dana mog strogog cutanja. Ne mozete da zamislite koliko mi je tesko da drzim jezik za zubima...
Ne smem cak ni da se nasmejem!
Cim budem znao nesto vise, odmah cu vas obavestiti. Jos jednom hvala za sve- vi ste zaista najbolji- obecavam da cemo se uskoro videti...

Vas Bill
Nazad na vrh Ići dole
NapaljitEmoKlinac




Broj poruka : 55
Datum upisa : 21.07.2008

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimePon Jul 21, 2008 4:57 pm

bravo je gej-lazovski casopis u kome varaju glupace, a posto ovde nema muskaraca, ne moram da pisem i glupane.
Nazad na vrh Ići dole
Die!




Broj poruka : 56
Datum upisa : 21.07.2008

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimePon Jul 21, 2008 4:58 pm

Dabogda ne progovorio do groba. EMO JE GAY!
Nazad na vrh Ići dole
NapaljitEmoKlinac




Broj poruka : 55
Datum upisa : 21.07.2008

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimePon Jul 21, 2008 5:00 pm

jel vam nije cudno? on bas ide na operaciju promene pola BAS kada treba da je koncert u Srbiji. mislim, dajte ljudi, dozovite se te svoje glavudze, osim sto je farbate, stavljate gela kao da nema sutra, i sto placete. Zao mi vas je!
Nazad na vrh Ići dole
Die!




Broj poruka : 56
Datum upisa : 21.07.2008

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimePon Jul 21, 2008 5:51 pm

EMO JE GAY!
Nazad na vrh Ići dole
NAJ FAN DE TOKIO HOTEL

NAJ FAN DE TOKIO HOTEL


Broj poruka : 203
Godina : 26
Location : ~~~~~~~~~~~~~in the world~~~~~~~~~~~
Job/hobbies : computer
Datum upisa : 04.10.2008

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 1:32 am

e
m
o

n
i
j
e

g
a
y
!
Nazad na vrh Ići dole
~*Bill*Girl*Friend*~

~*Bill*Girl*Friend*~


Broj poruka : 115
Godina : 28
Location : ~*Sa Billom na pustom ostrwu*~
Job/hobbies : ~*Sa Billom prowodjenje u studiju*~
Datum upisa : 15.11.2008

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 8:14 pm

Prestanite EMO je THE BEST i wi ste pedercine i nespamujte wise debili!
Nazad na vrh Ići dole
http://tomandbill.3forum.biz
tamy kaulitz

tamy kaulitz


Broj poruka : 49
Godina : 28
Datum upisa : 30.11.2009

Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitimeSub Feb 20, 2010 3:01 pm

bravo samo im tako reci..kreteni jedni..........idioti glupi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Brawo Empty
PočaljiNaslov: Re: Brawo   Brawo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Brawo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tokio Hotel 4um :: Sve o Tokio Hotelu :: Intervijui-
Skoči na: